Reklam Yönetimi

Reklam Yönetimi

Tahmin edilenin ötesinde bir gelişme gösterenı internet mecrası, reklamcılığın geldiği son noktadır ve pek çok konuda alışılmış konvansiyonel reklamcılıktan ayrılmaktadır. Kesin ve hızlı çözümler sunaninternet reklamcılığı, çift taraflı bir fayda mekanizmasıyla işlemekte; hem internet kullanıcısını hem de reklamvereni hedefledikleri noktaya en kısa yoldan ulaştırabilmektedir.

Çünkü internet...

Ölçümlenebilir:

Performansa yönelik, sonuç odaklı reklam yalnızca internet üzerinden gerçekleştirilebilmektedir. Çünkü bu reklamların sonuçları net bir şekilde analiz edilip raporlanabilmekte, reklam veren bir sonraki kampanyasını bu raporlar ışığında yönlendirmekte ve harcadığı bütçenin karşılığında ne kazandığını görebilmektedir.

İnteraktiftir:

İnternet reklamcılığı yoluyla hedef kitleye direkt ulaşılır. Banner ya da daha gelişmiş internet reklamcılığı modelleri aracılığıyla iletişime geçilen internet kullanıcısı, dilediği takdirde reklamı yayınlayan markayla ilgili tüm gelişmelerden anında haberdar olabilir, etkileşim kurabilir.

Kişiselleştirilmiştir:

İsteyen, istediği bilgiye, istediği koşullarda ulaşabilir; sadece bir internet bağlantısına sahip olmak yeterlidir.

Ekonomiktir:

Hedef kitleye doğrudan ulaşım, yapılan çalışmanın ölçümlenebilmesi, bir seferde çok sayıda yayın yapabilme imkanı sunması, internet reklamcılığının diğer mecralara göre daha ekonomik olmasını da sağlar. Üstelik internette reklam yayınlamanın bedelleri diğer mecralarla kıyaslanamayacak kadar hesaplıdır.

Esnektir:

Kullanılan internet reklamcılığı uygulaması, istendiği an biçim ya da içerik değiştirebilir, diğer mecralarda olduğu gibi reklamlar zamanla sınırlanmaz; 7/24 yayın imkanı internetin sunduğu en önemli ayrıcalıklardandır.

Kesin ve hızlı çözümler sunar:

Doğru hazırlanan medya planı ile reklam çalışmaları hedeflenen noktaya ulaşır ve diğer reklam mecralarına oranla çok daha çabuk geri dönüş sağlanır.

Daha fazla müşteri çekin: Google’da ve reklamcılık ağında arama yapan kişiler reklamlarınızı görsün, Ürünleriniz ve hizmetlerinizle ilgili internette aktif olarak arama yapan kişilere ulaşın, Maliyetleri kolayca kontrol altında tutun. Yalnızca, kullanıcılar reklamınızı tıkladığında ödeme yapın.

 

Google Reklam Paket İçeriği

  • Optimize Google Sponsor bütçe
  • Sistem kayıt (Hediye!)
  • Anahtar kelime danışmanlığı (Hediye!)

Google Adwords reklamlarında da tüm hizmetlerinde olduğu gibi; şeffaflığı, müşteri tatminini ve en uygun fiyatı sunmaktadır. 

Firmamızda ücretler, tüketici tarafından takip edilemeyen bütçe yönetimi, herkes tarafından farklı algılamaya açık kontör tanımlaması bulunmaz, tüm harcamalarınızı TL üzerinden kontrol edersiniz.

 

Firmamızın sunmuş olduğu Google Reklam hizmeti avantajları;

  • Reklamınızın istediğiniz zaman dilimlerinde (saat/gün) açık olmasını tercih edin.
  • Reklamınız için istediğiniz ülke ve dilde gösterim tercihi yapın.
  • Sadece sitenize dönen müşteriler için ödeme yapın.
  • Google Sponsor Reklam hizmetini en ekonomik şekilde Google tarafından sertifikalandırılmış ve güvenilir bir sistemden alacaksınız.
  • Tüm reklam ayarlarınız Google Sertifikasına sahip uzmanlarımız tarafından ayarlanır.

Aynı reklam sonuçları için daha az ücret ödeyin. Performansımızı çevrimiçi takip edin.

 

Sizlerin Reklamlarını Yönetmemiz için BİZE ULAŞIN